Wizerunek Osoby

Personal Branding – Kreowanie Wizerunku Osoby

Każdy z nas posiada własną niepowtarzalna markę , swój personal brand. Co w powszechnie oznacza nic innego jak kreowanie wizerunku osoby.  Bardzo dobrze oddaje to powiedzenie, że „Marka osobista to to, co ludzie mówią o tobie, kiedy nie ma cię w pokoju”. – w odniesieniu do tych słów wiemy jedno – warto, aby mówili o nas jak najlepiej. Aby zwiększyć wartość osoby na rynku należy zastosować odpowiednią strategię marketingową.  Głównymi i najważniejszymi zaletami wypracowanej silnej marki osobistej jest lepsza pozycja na rynku pracy, bycie rozpoznawanym w swojej branży , zwiększenie się kontaktów w branży z potencjalnymi współpracownikami bądź klientami. Dlaczego jest to tak istotne ? Ponieważ dobra własna marka, to rewelacyjny fundament pod własną firmę.

Kreowanie wizerunku osoby odbywa się  głównie w Internecie gdzie przepływ informacji jest szybki i ogólnodostępny dlatego tak istotny. Budując mądrze własną silną markę poprzez Internet sprawiamy, że klient nas poznaje, a my budujemy w nim zaufanie do naszej osoby.  Wiec gdy odwiedza naszą firmę zarówno w sposób fizyczny jak i poprzez Internet to nie kupuje danego produktu czy usługi od sztywnej firmy, ale wiąże to z konkretnym człowiekiem, o którym już posiada konkretne informacje.

 

 

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Akceptuję