Audyt e-wizerunku

Audyt e-wizerunku

Audyt e-wizerunku jest szeregiem działań polegających na niezależnej ocenie wizerunku firmy, osoby lub marki w internecie. Do audytu wykorzystujemy zaawansowane narzędzia, które pozwalają nam na analizę wszystkich kanałów komunikacji (fora, blogi, portale, social media). Przy użyciu precyzyjnych narzędzi analitycznych oraz pracy naszych specjalistów przygotowujemy raport wizerunku w internecie. W jego skład wchodzą statystyki ilościowe i jakościowe wypowiedzi, miejsca ich występowania oraz lista wypowiedzi.

Audyt e-wizerunku pozwala zbadać ogólne postrzeganie danego tematu w internecie oraz zidentyfikować obecne i potencjalne zagrożenia. Dzięki niemu jesteśmy w stanie określić miejsca zapalne oraz wyselekcjonować najistotniejsze dyskusje. Pozwala skutecznie określić ścieżki jakimi internauci docierają do informacji na dany temat.

Audyt e-wizerunku dostarcza kompleksowej wiedzy na temat wizerunku w internecie. Badanie wykonane przez naszych specjalistów składa się z następujących elementów:

  • szczegółowa, ilościowa i jakościowa diagnoza wizerunku firmy, osoby lub marki w internecie,
  • analiza  kanałów komunikacji (fora, blogi, portale, social media),
  • przygotowanie makiety wizerunkowej (dominujące wątki i konteksty konwersacji, identyfikacja źródeł, projekcja zagrożeń),
  • zalecenia i rekomendacje naprawcze.

Dlaczego warto?

  • szczegółowe i aktualne informacje o miejscach naruszających wizerunek firmy, marki lub osoby w internecie,
  • możliwość podjęcia skutecznych działań naprawczych,
  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia podobnych działań w przyszłości.

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Akceptuję